Super oferta

Oferta MINI

Pakiet MINI

 • ciekawa grafika
 • do 10 podstron
 • utrzymanie strony na serwerze
 • do 5 kont e-mail

Zamów w cenie: 700zł

FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania podczas realizacji strony internetowej.

 1. Co muszę wiedzieć zanim zamówię serwis internetowy?
 2. Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie - co jest głównym założeniem serwisu: sprzedaż, prezentacja usług/produktów, logowanie użytkowników itd. Należy także ogólnie określić jakie podstrony miałby mieć serwis oraz jaki jest preferowany styl projektu.
  Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie zdefiniować wszystkich swoich wymagań i oczekiwań, dobrym sposobem jest wybranie w Internecie tych stron, które się Państwu podobają i mogą stanowić dobry wzór. My przygotujemy propozycję-projekt, który wspólnie dopracujemy aby spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

 3. Ile kosztuje wykonanie strony WWW?
 4. Koszt wykonania strony WWW zależy od ilości włożonej w to pracy. Stworzenie serwisu internetowego wymaga czasu, a często też zakupu odpowiednich materiałów tj. fotografie, animacje itp. Każda strona jest inna dlatego też tworzenie stałych cenników nie ma sensu. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Możemy jedynie podać orientacyjne ceny pewnych elementów, z których może składać się strona WWW. Więcej w zakładce "Oferta".
  Trzeba również pamiętać, że do kosztów wykonania strony trzeba też doliczyć cenę domeny internetowej i hostingu.

 5. Ile czasu zajmuje stworzenie strony WWW?
 6. Zależnie od rodzaju - wielkości, rozmiaru - zamówionej strony internetowej ukończenie zlecenia może potrwać tydzień, lub dwa - cztery tygodnie. Termin wykonania zlecenia zależy także od tego kiedy Zleceniodawca dostarczy nam treści, które mają zostać zawarte na stronie WWW. Wstępny projekt strony internetowej staramy się przedstawić w ciągu dwóch - trzech dni roboczych od momentu ustalenia szczegółów.

 7. Ile projektów graficznych dostanę?
 8. W ramach naszej oferty pakietowej projektujemy 1 szatę graficzną dla strony WWW. Na tym jednak nie kończymy pracy. Klienci uprawnieni są bowiem do bezpłatnych poprawek graficznych w ramach przedstawionej koncepcji (pomysłu). W zakresie zmian są zmiany kolorów poszczególnych elementów, ich rozmieszczenia, rozmiaru, proporcji oraz składu. Reasumując, wspólnie dopracowujemy jedną koncepcję zamiast przygotowywać i prezentować Klientowi kilka niedopracowanych projektów.

 9. Co to jest domena i hosting?
 10. Domena to profesjonalna nazwa adresu strony internetowej. Na przykład strona Tymonet opublikowana została w domenie "tymonet.pl".
  Hosting - to usługa polegającą na udostępnianiu Klientowi określonej ilości miejsca na serwerze. Usługa hostingu stanowi element niezbędny do utrzymania strony WWW w Internecie. Rozliczenie usług hostingowych odbywa się w cyklach rocznych.Kompleksowe wykonywanie stron WWW wraz z usługą Hostingu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości i w niskiej cenie. Obszar naszej działalności obejmuje głównie Toruń, Bydgoszcz i ich okolice.
Pomoc techniczna

Copyright © 2018 TYMONET Rafał Tymoszuk

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!