Super oferta

Oferta MINI

Pakiet MINI

  • ciekawa grafika
  • do 10 podstron
  • utrzymanie strony na serwerze
  • do 5 kont e-mail

Zamów w cenie: 700zł

Realizacje

Strony Internetowe

Firmy które nam zaufały dają najlepsze referencje, mieliśmy przyjemność kreować i wdrażać rozwiązania informatyczne dla firm z różnych branż naszej gospodarki. Oprócz poniższych stron pracowaliśmy również przy tworzeniu lub modyfikowaniu następujących witryn: sisti.com.pl, 0-801.eu, suprunceramika.pl, zywnosconline.pl, taurus-ochrona.pl, wdl.pl, audytor-torun.pl.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Tentor Sp. j.

Tentor Sp. j.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "Tentor" s.j. z siedzibą w Konecku - Spoczynek 44, województwo kujawsko-pomorskie funkcjonuje od 1992 roku. Przedmiotem działalności jest przede wszystkim konfekcjonowanie bogatego zestawu orzechów.
Rodzaj usługi: Wykonanie strony internetowej
Adres URL: http://www.tentor.com.pl
Liga sp. j.

Liga sp. j.

Producent lampionów PP, PVC oraz tub różnego rodzaju do wkładów zniczowych oraz podstawków. Posiada też własne wzory lampionów szklanych, dystrybuowane przez HS Gloss Poniec. Zajmuje się też dystrybucją szkła zniczowego z innych hut.
Rodzaj usługi: Projekt, wykonanie i hosting strony WWW
Adres URL: http://www.ligakowalewo.pl
Jarosław Chojnacki - Tango Argentino Sensual

Jarosław Chojnacki - Tango Argentino Sensual

Prekursor tanga argentyńskiego w Polsce, rozwija się w tym stylu od 10 lat i jest uważany za jednego z najlepszych w Europie. Tańczy od 30 lat. Osiągnął klasę S w tańcu towarzyskim i latynoamerykańskim, był jednym z najlepszych tancerzy w tym stylu w Pols
Rodzaj usługi: Projekt i wykonanie strony WWW
Adres URL: http://www.tango-sensual.pl
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kompleksowe wykonywanie stron WWW wraz z usługą Hostingu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości i w niskiej cenie. Obszar naszej działalności obejmuje głównie Toruń, Bydgoszcz i ich okolice.
Pomoc techniczna

Copyright © 2018 TYMONET Rafał Tymoszuk

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!