Super oferta

Oferta MINI

Pakiet MINI

  • ciekawa grafika
  • do 10 podstron
  • utrzymanie strony na serwerze
  • do 5 kont e-mail

Zamów w cenie: 700zł

Realizacje

Strony Internetowe

Firmy które nam zaufały dają najlepsze referencje, mieliśmy przyjemność kreować i wdrażać rozwiązania informatyczne dla firm z różnych branż naszej gospodarki. Oprócz poniższych stron pracowaliśmy również przy tworzeniu lub modyfikowaniu następujących witryn: sisti.com.pl, 0-801.eu, suprunceramika.pl, zywnosconline.pl, taurus-ochrona.pl, wdl.pl, audytor-torun.pl.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
NESTOR LOGISTICS

NESTOR LOGISTICS

Firma NESTOR LOGISTICS jest polską firmą transportową świadczącą usługi transportowe w ruchu krajowym i międzynarodowym w segmencie samochodów dostawczych do 3.5DMC (o ładowności do 1500kg.). NESTOR LOGISTICS powstał na gruncie 15-sto letnich doświadczeń.
Rodzaj usługi: Grafika, realizacja strony i hosting
Adres URL: http://www.nestor-logistics.pl
Usługi remontowo budowlane KAS

Usługi remontowo budowlane KAS

Firma, której działalność polega na kompleksowym wykonywaniu łazienek, a także na profesjonalnym wykańczaniu wnętrz. Zakres działalności obejmuje województwo Kujawsko-Pomorskie. Firma działa od 2000 r.
Rodzaj usługi: Grafika, realizacja strony i hosting
Adres URL: http://www.kas-budowlane.pl
Your School

Your School

Szkoła języków obcych w Lubiczu, która naucza przede wszystkich języka angielskiego metodą Callana. Metoda Callana, dzięki efektywności w nauczaniu języka obcego szybko zdobyła popularność i jest stosowana przez setki szkół na całym świecie.
Rodzaj usługi: Grafika i realizacja strony
Adres URL: http://www.yourschool.pl
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kompleksowe wykonywanie stron WWW wraz z usługą Hostingu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości i w niskiej cenie. Obszar naszej działalności obejmuje głównie Toruń, Bydgoszcz i ich okolice.
Pomoc techniczna

Copyright © 2018 TYMONET Rafał Tymoszuk

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!