Super oferta

Oferta MINI

Pakiet MINI

  • ciekawa grafika
  • do 10 podstron
  • utrzymanie strony na serwerze
  • do 5 kont e-mail

Zamów w cenie: 700zł

Realizacje

Strony Internetowe

Firmy które nam zaufały dają najlepsze referencje, mieliśmy przyjemność kreować i wdrażać rozwiązania informatyczne dla firm z różnych branż naszej gospodarki. Oprócz poniższych stron pracowaliśmy również przy tworzeniu lub modyfikowaniu następujących witryn: sisti.com.pl, 0-801.eu, suprunceramika.pl, zywnosconline.pl, taurus-ochrona.pl, wdl.pl, audytor-torun.pl.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Audytor Sp. z o.o.

Audytor Sp. z o.o.

AUDYTOR sp. z o.o. jest podmiotem wyspecjalizowanym w świadczeniu usług badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, sporządzonych wg polskich przepisów o rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.
Rodzaj usługi: Grafika i realizacja strony
Adres URL: http://audytortorun.pl
Grupa Rekonstrukcji Historycznej 63 PP

Grupa Rekonstrukcji Historycznej 63 PP

Toruńska Grupa Rekonstrukcji Historycznej, odtwarzająca 63 Toruński Pułk Piechoty. Pułk ten powstał w 1919 r. i jako Toruński Pułk Strzelców walczył z Armią czerwoną w 1920r., a podczas Kampanii Wrześniowej brał udział w walkach z Niemcami.
Rodzaj usługi: Grafika, realizacja strony i hosting
Adres URL: http://grh63pp.pl
Łukasz Śledź - Usługi studniarsko-hydrauliczne

Łukasz Śledź - Usługi studniarsko-hydrauliczne

Firma prowadzi działalność usługową w pełnym zakresie prac studniarskich oraz hydraulicznych. Podstawową działalnością jest budowa i remont studni głębinowych oraz szeroki wachlarz usług wodno-kanalizacyjnych.
Rodzaj usługi: Grafika i realizacja strony
Adres URL: http://studnie.tuchola.pl
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kompleksowe wykonywanie stron WWW wraz z usługą Hostingu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości i w niskiej cenie. Obszar naszej działalności obejmuje głównie Toruń, Bydgoszcz i ich okolice.
Pomoc techniczna

Copyright © 2018 TYMONET Rafał Tymoszuk

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!